Mekanı Terketti

MÜSLÜM GÜRSES TEK GECCE İÇİN SAHNE ALACAĞI ETİLER KEOPS’DA ŞOK YAŞADI, YALNIZCA ALTI MÜŞTERİNİN GELDİĞİ MEKANI KIZGIN TERK ETTİ…

İstanbul’da geçen kış sahne aldığı Arnavutköy Eylülist barı çıktığı her gece adeta tıklım tıklım dolduran Müslüm Gürses, Etiler Keops’ta kötü bir sürprizle karşılaştı. Etiler Keops’ta cuma gecesi sahneye çıkacak olan Gürses, gece kulübünde oturan altı müşteriyi görünce kendini kulise attı. Daha sonra yaptığı açıklamada sayılı müşteriye rağmen sahne alacağını belirten Gürses, kendisi için hiçbir semt veya mekanın fark etmeyeceğini ve her yerde sanatını icra edebileceğini söyledi.

ORGANİZASYON HATALI
Basın mensuplarının sorularını yanıtladıktan sonra bir saat kadar daha müşteri gelmesini bekleyen Gürses, mekandaki sayının artmadığını görünce programını iptal etti. Müslüm Gürses, “Organizasyonda hata var, iyi bir reklamasyon yapamadılar. Bu yüzden bu gece sahneye çıkmayacağım” diyerek hayat arkadaşı Muhterem Nur ile birlikte Keops’u terk etti. Bu suçlama üzerine konuşan Keops’un işletmecileri, “Biz bu zamana kadar çok çeşitli sanatçılar çıkardık hepsinde de iş yaptık. Her sanatçımıza iki gün önceden reklam yapmaya başlarız. Müslüm Bey’in de diğerlerinden farksız olarak reklamı iki gün önceden yapıldı. Kesinlikle organizasyon hatası yok. Sadece 19 Mayıs’ın getirdiği uzun tatil nedeni ile İstanbul geceleri öksüz kalmıştır. Biz bunu şanssızlık olarak görüyoruz” diye konuştular.

AFİŞİ HEMEN İNDİRİLDİ
Keops Bar’ın görevlileri de bu açıklamaların ardından mekan girişindeki Müslüm Gürses afişini kaldırıp yerine Yıldız Tilbe’nin afişini astılar.