Müziklerin efendisi dizi

Kanal 7’de yayınlanacak ‘Müziklerin Efendisi’, şayet bana anlatıldığı kadar renkli bir diziyse bu yazın fenomeni olur

Müslüm Gürses…
Yunus Bülbül…
Mustafa Topaloğlu…
Safiye Soyman…
Faik Öztürk…
Ahmet Selçuk İlkan…
Alt alta sıraladığım bu isimleri okuyunca ilk ne geldi aklınıza? Bir zamanlar Türk şarkıcıların gurbetçilere müzik ziyafeti çekmek için bir araya geldikleri ‘Gurbet Kervanı’ mı? Yoksa yazlık bir gazinonun kadrosu mu?

İkisi de değil. 10-15 güne kadar çekimleri başlayacak yeni bir dizinin başrol oyuncuları bunlar. Dahası da var:
Önder Açıkbaş, Aylin Kabasakal, Veysel Diker ve Fırat Başkale gibi oyuncuların da rol alacağı dizi Kanal 7 için çekilecek.
Nar Yapım Nurten Geroğlu’nun yapımcılığını üstleneceği dizinin genel yönetmeni ve senaristi, şimdiye kadar yazıp yönettiği ‘Maskeli Beşler’ serisi ve ‘Pak Panter’ gibi filmlerden tanıdığımız Murat Aslan.

Film Bilgileri

Müslüm Gürses, Yunus Bülbül, Mustafa Topaloğlu, Safiye Soyman.. Bu kez bir konser ya da turne için değil, önümüzdeki günlerde Kanal 7 ekranında yayınlanmaya başlayacak olan bir sit com için ilk kez bir araya geldiler..

Plakçılar Çarşısı, Deri ve Kundura’ya taşındı!
Hollywood setleri Beykoz’da kuruldu..

Yapımcılığını Nar Yapım adına Nurten Geroğlu’nun üstlendiği ‘Müziklerin Efendisi Arabesk’ adlı dizinin yönetmeni ve senaristi ‘Maskeli Beşler’ ve ‘Pak Panter’ filmlerinden tanıdığımız Murat Aslan. Dizinin müziklerinde ise Arabesk dünyasına yüzlerce eser armağan eden Burhan Bayar’ın imzası var.

Birbirinden ünlü sanatçıların bir araya geldiği dizide rol dağılımı şöyle: Müslüm Gürses (Müslüm Baba), Yunus Bülbül (Ezik), Mustafa Topaloğlu (Yüzüklerin Efendisi), Önder Açıkbaş (Cumali Güzelses), Safiye Soyman (Rezzan), Faik Öztürk (Korsan Selim), Yasemin Hadivent (Pop’çu Buse), Aylin Kabasakal (Feriya Girgin), Veysel Diker (Sabit Girgin), Cankat Alibeyoğlu (Bertuğ Girgin), Sinan Bengier (Yönetici Behlül), Serdem Coşkun (Evlilik Danışmanı Yıldız), Fırat Başkale (Protest Mahir)..
Okumaya devam et Müziklerin efendisi dizi