reklam tartışmasına döndü

Müslüm Gürsesin bir içecek reklamında rol

almasını eleştiren Ahmet Selçuk İlkan, sunucu

Pakize Suda ile polemiğe girdi…

Kanal D’de yayınlanan, Müge Anlı ve Pakize Suda’nın birlikte sundukları “Dobra Dobra” programına konuk olan Ahmet Selçuk İlkan, şarkıcı Müslüm Gürses’in “bırrr” nidasıyla akıllara yer eden meşhur içecek reklamında oynamasını eleştirdi.

Pakize Suda’nın “Bu reklam filmi size teklif edilseydi oynamaz mıydınız?” sorusuyla başlayan polemik karşılıklı atışmaya dönüştü..

‘Arabesk Bitmez!’

ARABESK MÜZİĞİN ÖNDE GELEN İSMİ Müslüm Gürses ARABESK MÜZİĞİN BİTMEDİĞİNİ İDDİA ETTİ

Ünlü sanatçı Müslüm Gürses, Bartın Maça Kızı Gazinosu’nda sahne aldı. Hayranlarına arabesk şarkılarını seslendiren Gürses, arabeskin yeniden çıkışa geçeceğini söyledi. Birçok hayranının doldurduğu gazinoda sahne alan Gürses, son zamanlarda arabesk müziğini gerileme yaşadığını ama güçlü yorumcular ile birlikte arabeskin yeniden çıkışa geçeceğini belirtti.

Bartınlı sevenleriyle bir araya gelmekten çok mutlu olduğunu anlatan Gürses, şöyle konuştu: “Vakit buldukça yeniden Bartın’a gelmeyi düşünüyorum. Herkes bana arabeskin gerileme dönemi yaşadığını söylüyor. Bana göre öyle değil.”

Sanal Alemin ‘Babası’

ÜNLÜ ŞÜRKICI Müslüm Gürses SANAL ALEMDE DE BABALIĞI KİMSEYE KAPTIRMADI. GÜRSES ADINA EN ÇOK İNTERNET SİTESİ AÇILAN İSİM OLDU

Ünlü şarkıcı Müslüm Gürses sanal alemde de babalığını gösterdi. Gürses, arabesk sanatçılar arasında en çok adına internet sitesi açılan ünlü oldu. Şarkıcı rakipsizliğini adına kurulan yedi siteyle ilan ederken, Orhan Gencebay dört internet sitesiyle ikinci, Ferdi Tayfur ise üç siteyle üçüncü sırada yer alıyor.

Müslüm Gürses Artvin’de Konser Verdi

Artvin’in Borçka ilçesinde düzenlenen konserde sahne alan arabesk sanatçısı Müslüm Gürses, hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı.

Sanatçı Müslüm Gürses, Borçka Demirkol Oteli tarafından organize edilen konserde hayranlarıyla bir araya geldi. Ünlü sanatçı şarkılarını seslendirirken izleyenler de cep telefonlarıyla kayıt yaptı, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Konserde Muslüm Gürses’in yanı sıra Özgür Eren, Nejla Nazili, Yağmur ve Filiz de sahne aldı. Sanatçı Gürses, konser sonrasında Artvin’deki sevenlerinin karşısına çıktı.

Nerden Çıktı Bırlamak?

Ahmet Selçuk İlkan, 30’UNCU SANAT YILINDA ÇIKARDIĞI YENİ KİTABI ‘YASAK ŞEHRİN AŞIKLARI’NDA, SANATÇI DOSTLARINA DİZELERLE MESAJ GÖNDERDİ.

Ahmet Selçuk İlkan‘ın şiirli eleştirisinden nasibini alanlar arasında Müslüm Gürses, Orhan Gencebay ve İbrahim Tatlıses de var.
Müslüm Gürses‘e

Ne güzeldi seninle efkarlanıp yaşamak

Bir sevdayı yürekte jiletle parçalamak

Küstürdün rakıları küstürdün şarapları

Nerden çıktı be baba kola içip bırlamak

Orhan Gencebay‘a

Bence sensin tek kral alemde kral varsa

Nerden çıktı popstar nedir bu alaturka

Ne gönüller incindi, bak bir reyting uğruna

Hatasız kul olmazmış, batsın artık bu dünya

İbrahim Tatlıses‘e

Bu dünyada kimde var böyle yorum böyle ses

İçimizden birisin içimizden bir nefes

Yıllardır türkülerin çalınır her mecliste

Siyaset meclisinde ne işin var Tatlıses

Zaten sen her sevenin vekilisin Tatlıses

Müslüm ve Yunus show foxtürk ekranlarında başlıyor

Yeni bir proğramla yunus bülbül ve müslüm gürses in sunacagı müslüm ve yunus show foxtürk ekranlarında yakında başlıyor.. daha önceki dönemde yapılan prğramla devamı yapılan program eylence müzik ve güzelliklerle geçecek. foxtürk ekranlarında izlenecek olan bu keyifli proğramda müslüm gürses ve yunus bülbül ikilisi her zamanki gibi izleyenlere eşsiz bir eğlence sunacaklar.

Menajeri İlk Tepkisini Anlattı!

COCA COLA’NIN YENİ YÜZÜ Müslüm Gürses, REKLAMI İZLEDİKTEN SONRA MENAJERİNE DÖNÜP ‘GİTTİ BİZİM KARİZMA’ DEMİŞ!

Pepsi’nin Aysun Kayacı‘nın öpüşmesiyle gündeme gelen reklam kampanyasına, rakibi Coca Cola Müslüm Gürses‘le karşılık verdi. Gürses’in oynadığı reklam filminde, sanatçı marketten satın aldığı Coca Cola’dan bir yudum içtikten sonra “Bırrr” diye bağırıp, titriyor

Reklam için, “Müslüm Bey ciddi görünse de espriyi sever” diyen Gürses’in menajeri Nevzat Takmaz, sanatçının reklamı izledikten sonraki ilk tepkisini ise şu sözlerle anlattı: ‘Reklamı izledi, bana baktı, sonra da ‘Eyvaaah gitti bizim karizma Nevzat!’ dedi. Bu arada Aysun Kayacı‘nın 250 bin dolar aldığı reklamla yarışan kampanyada Gürses’in 400 bin dolar aldığı iddia edildi. Ancak menajeri, “Müslüm Bey bu işten hiç para almadı” dedi

Müslüm Kola İçerse !

AYSUN KAYACI’NIN ÖPÜŞTÜĞÜ REKLAM İLGİ GÖRÜNCE, RAKİP İÇECEK FİRMASI Müslüm Gürses İLE ANLAŞTI.

Türkiye’de gazlı içecek sektöründeki firmalar arası rekabette ilginç gelişmeler yaşanıyor. Aysun Kayacı‘nın oynadığı ve ‘Hayatı maksimum yaşa’ sloganıyla hazırlanan reklamların büyük ilgi görmesinin ardından rakip firma da atağa geçti.

Gürses, televizyonlarda dönmeye başlayan reklam filminde kutudan bir yudum aldıktan sonra ‘bırrrrr’ diyerek ne kadar serinlediğini anlatıyor. Ünlü firmaların pazardan yüksek pay kapmak için yaptıkları rekabet hiç kuşkusuz sanatçılara yarıyor. Daha fazla tüketiciye ulaşmak için firmaların reklam kampanyalarında şöhretlere yer vermesiyle birçok sanatçı yüksek ücretler karşılığında kamera karşısına geçiyor.

Kayseri’de Müslüm Gürses Rüzgarı

Kayseri’nin Yeşilhisar ilçesindeki bir açılışa katılan ünlü sanatçı Müslüm Gürses, verdiği konserle izleyenleri coşturdu.

Yeşilhisar Belediyesi tarafından yaptırılan Havuz Başı Düğün Salonu’nun açılışına katılan arabesk müziğinin önemli isimlerinden Müslüm Gürses burada bir konser verdi. Seslendirdiği şarkılarla izleyenlerini coşturan Gürses, açılan düğün salonunun ilçe halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.

Açılışa katılan diğer sanatçı Yunus Bülbül de Müslüm Gürses‘in ardından sahneye çıkarak sevilen parçalarını seslendirdi. İlçe halkı her 2 sanatçıya da yoğun ilgi gösterdi