Müslüm Gürses’in Son Albümü Pasaj Müzik etiketiyle Ocakta

Pop ve rock şarkılarını yeniden yorumlayarak entelektüel bir hayran kitlesi kazanan Müslüm Gürses; fanatiklerinden tepki görünce yeni albümüne ayar çekti! Ocak ayında çıkacak albümünde Baba her iki tarafı da sevindirecek..
Müslüm Gürses’in bütün hayranları sonunda muradına erecek! Müslüm Baba uzun zamandır beklenen yeni albümünü ocak ayının ortalarında piyasaya sunuyor. Üstelik ‘Aşk Tesadüfleri Sever’ albümüyle kazandığı ‘elit’ hayran kitlesinin yanısıra eski fanatikleri de memnun edecek bir projeyle…

Hatırlanacağı üzere iki buçuk yıl önce Yeni Rakı sponsorluğunda çıkan ‘Aşk Tesadüfleri Sever‘ albümü, babanın yeni kitlesi tarafından övgüyle karşılanmıştı. Alışkın oldukları tarzda şarkıların albümde yer almadığını gören Müslüm Baba fanatikleri ise bu duruma büyük tepki göstermişti. Hatta bazı internet sitelerinde Gürses, kendini var eden kitleye sırtını dönmekle itham edilmişti. Tüm bu nedenlerden dolayı Gürses, ocak ayında çıkacak yeni albümünde her iki kesimi de mutlu edecek.

Dinleyiciler; Pasaj Müzik etiketiyle hazırlanan yeni albümde ‘Benim Meselem‘, ‘İtirazım Var‘ gibi unutulmaz Müslüm Gürses şarkılarının yeniden yorumunu bulabilecek. Bunun dışında Gürses, pop şarkılarını yorumlamaya da devam ediyor. 10 şarkılık albümde beş eski Müslüm Baba şarkısıyla beraber şu parçalar yer alacak:
Fikret Kızılok’un ‘Gönül’, Sezen Aksu’nun ‘Sorma’ ve ‘Vazgeçtim’, Ajda Pekkan’ın ‘Sarıl Bana’, Kenan Doğulu’nun ‘Tutamıyorum Zamanı’…

Müslüm Gürses ve Teoman’dan muhteşem düet

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen ‘Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali’nin açılış gecesinde birlikte şarkı seslendiren Müslüm Gürses ile Teoman, izleyenden büyük alkış aldı.

Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen geceye rock müziğinin ünlü sesi Teoman şarkılarıyla renk kattı. Rahatsızlığı dolayısıyla geceye katılamayan Muhterem Nur’un onur ödülünü almak için Bursa’ya gelen Müslüm Gürses’te davetliler arasında yer aldı. Sevilen şarkılarını seslendiren Teoman, “Paramparça” adlı şarkısını Müslüm Gürses ile okumak istediğini belirterek, sahneye davet etti.

İki ünlü sanatçının seslendirdikleri şarkı izleyenlerden büyük alkış alırken Gürses, Teoman’ı yaptığı şarkıdan dolayı tebrik etti. Müslüm Gürses, gecede istek üzerine iki şarkı daha söyleyerek, izleyenlere müzik ziyafeti sundu.

Müslüm Baba: Kriz bizi de vurdu

Müslüm Gürses HaberEskişehir’de konser veren sanatçı Müslüm Gürses, ekonomik krizin müzik sektörünü de olumsuz etkilediğini belirterek, “Üzerimizde ‘karabasan’ gibi duran korsanlar, bizi felaket derecesinde etkiledi. Adam ekmek harcamadan cebine bir ton haksız kazanç sağlayıp, indiragandi yapıyor. Korsanların da krizden olumsuz etkilenmesi dileğimizdir” dedi.
Eskişehir “222 Park” adlı eğlence merkezinde konser veren Gürses, konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kriz konusunda uzman olmadığını ifade eden Müslüm Gürses, “Kriz bizleri de etkiledi. Diğer sektörleri etkilediği gibi müzik sektörünü de etkiledi. İnşallah bu olumsuzluğa bir çare bulunur, dileğimiz budur. Kimse acı çekmesin. Ülkemiz cennet gibi. Dört mevsimi yaşıyoruz. Her şey var, taş ek taş yeşerir. İnsanlarımız bu olumsuzluktan umarız fazlasıyla etkilenmez” diye konuştu. “KORSANLARA KARŞI MÜSPET MANADA BİR NETİCE ALINMIŞ DEĞİL”

Gürses, korsan kaset ve CD yapan kişileri üzerlerindeki ‘karabasan’a benzeterek, şunları söyledi:
“Zaten bizim üzerimizde ‘karabasan’ gibi bu korsanlar, bizi felaket diyebileceğimiz derecede yıprattı. Yani gark etti. Önlemler alınıyor ama, yine de korsanlarla istenilen düzeyde müspet manada bir netice alınmış değil. Bekliyoruz, inşallah yeni caydırıcı yasalar çıkar, rahatlarız. Gidiş, hiç de iyi değil. Keşke, her şey adaletli bir şekilde yürüse. Adam emek harcamadan cebine bir ton haksız kazanç sağlayıp, indiragandi yapıyor. İnşallah bizi yönetenler, bu işe caydırıcı diyebileceğimiz bir çare bulabilirler. Adamlar hiç bir şey dinlemiyorlar ki. Onlarda vicdan yok, onlarda sadece cüzdan var. İnşallah, onlarda krizden etkilenir, dileğimiz o. “

Müslüm Baba uğruna çıktı-indi

Kahramanmaraş’ta bindiği dolmuşta cebinden çıkarıp verdiği Müslüm Gürses CD’sini çalmayan şoförle tartışan Ömer Akdeniz (18), araçtan inince soluğu 18 katlı binanın 8’inci katında aldı. Kendini aşağıya atmaya çalışan gence olay yerine gelen önleyici hizmetler şubesinde görevli komiser Selahattin Poçulu, 10 tane Müslüm Gürses CD’si vaat etti. Çılgın genç. bunun üzerine bulunduğu yerden aşağıya indi. Bir miktar uyuşturucu aldığı belirlenen Akdeniz, Adana Kurttepe Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne gönderildi.

Yeni Albümü & Baba Show Flash Tv İle Yeniden

Müslüm Gürses de program yapan ünlüler kervanına katılıyor. Gürses Ekim ayından itibaren “Baba Şov” adlı bir şov programıyla ekranlarda olacak. Flash TV ile 1 yıllık anlaşma imzaladığı söylenen sanatçının programının formatı da kendisine ait olacak.

Gürses’in, kendisine hayranları tarafından verilen ve yıllardır soyadı gibi kullandığı lakabından yola çıkarak programının adını “Baba Şov” koyduğu ve bu yolla sevenlerine teşekkür ettiği öğrenildi. Gürses ayrıca 1.5 yıl aradan sonra Ekim ayının ilk haftası piyasaya çıkaracağı yeni albümünün heyecanını yaşıyor.


Baba show programını Türkmax ve Tgrt kanallarından hatırlarsınız Baba Show’u tgrt kanalındaki program çok kalitesizdi. Umarız Türkmax-Baba Show benzeri bir formatla güzel bir program ortaya çıkar.

Müslüm Baba Tatilde

Müslüm Gürses, hayat arkadaşı Muhterem Nur ile Antalya’da deniz sefası yaparkan görüntülendi.

Arabesk müziğin babası Müslüm Gürses, hayat arkadaşı Muhterem Nur ile Antalya’da deniz sefası yaparkan Star TV’nin magazin programı Mega Magazin programına yakalandı.
Antalya Belek’teki Sueno Otel’de tatil yapan Müslüm Gürses, hayat arkadaşı Muhterem Nur ile deniz sefası yaptı. Hayranlarının karşısına şort ile çıkmaktan çekindiği için denize genelde gizli giren Müslüm Baba, şortlu haliyle ilk kez Mega Magazin kameralarına yakalandı. Muhterem Nur ile tüm dertlerini bir kenara bırakıp, sereserpe şezlonga uzanan Müslüm Baba’nın çok özel görüntüleri bu akşam Star TV’de 22.30’da Mega Magazin programında ekrana gelecek. Okumaya devam et Müslüm Baba Tatilde

Müslüm Gürses & Melike Öcalan Mutlu Ol yeter | Şarkı Söylemek Lazım Bölüm 4

Şarkı söylemek lazımın bu haftaki müzik kategorisi arabeskti. Müslüm Gürses ve Melike Öcalan Mutlu Ol Yeter adlı parçayı seslendirdiler. Ayrıca Müslüm Gürses ve Yıldız Tilbe Esrarlı Gözler parçasını birlikte okudular.

Müslüm Gürses Melike Öcalan Mutlu Ol Yeter Şarkı söylemek lazım:

Müslüm Gürses Yıldız Tilbe Esrarlı Gözler Şarkı söylemek lazım

Yorumlarınız ve programın diğer görüntüleri için tıklayınız

Müslüm Gürses & Melike Öcalan | Şarkı Söylemek Lazım Bölüm 3

Show Tv programında her salı yayınlanan Şarkı Söylemek Lazım adlı programın 3. bölümünde Müslüm Gürses ve Melike Öcalan Neredesin Sen adlı türküyü seslendirdiler:

Yorumlarınız için tıklayınız